niedziela, 13 maja 2012

Bohaterowie :)

Sandra (Sandi) Medison.
Urodziła się 12.03.1995r. Jest spokojną dziewczyną , którą nie interesuje co mówią inni. Jej rodzice są bardzo zapracowani i prawie się nią nie interesują, więc Sandi jest bardzo odpowiedzialna. Umie ładnie śpiewać i grać na gitarze. Jest trochę nieśmiała , ale otwiera się przed kimś kiedy kogoś lepiej pozna. Nie lubi zarozumiałych osób i tych którzy uważają że są najlepsi na świecie i trzeba przed nimi klękać. Jest bardzo uparta , ambitna i jest małą romantyczką. 

Caroline Piotrkowska
Urodziła się 16.07.1995r. Jest kuzynką Sandry i nie lubią się . Zawsze gdy któraś do nich przyjedzie kłócą się , ale nie przy swoich rodzicach. Przy nich udają że się kochają i dobrze ze sobą się bawią. Caroline jest też bardzo uparta . Ona sama jest jeszcze zbuntowaną nastolatką . Jest nieodpowiedzialna i robi co chcę. Interesuję się tylko sobą. Ale w głębi niej jest dobrą i przyjazną osobą.  

Anna Piotrkowska
Mama Caroline i chrzestna Sandry. Jest bardzo dobrą i troszczącą się osobą. Można jej wszystko powiedzieć. W młodym wieku przeprowadziła się do Londynu i tam założyła rodzinę. Jest siostrą Marcina (taty Sandi). Żal jest jej Sandi ,która w młodym wieku musi radzić sobie sama. Próbuje przekonać Marcina i Beatę by jakoś się ogarnęli i zdobyli jakoś wolny czas i spędzili go razem ze swoją córką. Pracuje jako psycholog.

Liam Payne.
Urodziny 29 sierpnia 1993r. Od 10 lat ma schizę na punkcie łyżeczek. Aktualnie spotyka się z tancerką Danielle Peazer. NIall jest dla niego jak młodszy brat, a najlepszym przyjacielem jest Zayn. Malik. Jest inteligentny , odpowiedzialny i bardzo romantyczny. 

                                                                                                 Louis (BooBear) Tomilson 
Urodzony 24 grudnia 1991 roku. Kocha marchewki, kolorowe rurki oraz Kevina. Najważniejsi w jego życiu są przyjaciele i jego dziewczyna Eleonora Calder. Zrobi dla nich wszystko. Jest najlepszym przyjacielem Harrego Style. Jest najstarszy i najzabawniejszy z całej grupy. Nie nosi skarpetek.

Zayn Malik
Urodzony 12 stycznia 1993 r. Jest trochę nieśmiały. Boi się wody. Ma korzenie pakistańskie i jest muzułmaninem. Jego ulubione słowa to: "Vas happenin?!" . Lubi przeglądać się w lustrze i układać swoje włosy. Ma motto na każdy dzień. Ma  
tatuaże.

Niall Horan. 
Urodzony 13 września 1993 r. Jedyny irlandczyk z zespołu. Kocha jeść . Jego ulubiona restauracja to Nandos. Umie grać na gitarze. Jest zabawny , miły i przyjacielski. Lubi gdy ktoś bawi się jego włosami. A nie lubi gdy ktoś źle wymawia nazwę jego rodzinnego miasta Mulligan. 


Harry Style. 
Urodzony 1 lutego 1994r. Najmłodszy z zespołu. Kocha chodzić nago. Jego ulubiony kolor to różowy. Jego najlepszym przyjacielem jest Louis. Jest bezczelny , miły i przyjacielski.  Jego mama uważa że jest romantyczny.
Eleonor Calder 
Dziewczyna Louisa. Jest bardzo ciepłą , kochającą , miłą i przyjacielską osobą. Można jej zaufać i zdradzić swoje sekrety, Oraz może doradzić gdy ma się jakiś problem. 

Danielle Peazer
Dziewczyna Liama. Jest tancerką. Jest zarozumiała i myśli o sobie. Udaję kogoś innego przy innych. Jest podstępna i sprytna. Kocha i lubi tylko siebie.  

Bohaterowie poboczni: 
Beata Medison- mama Sandi. Jest bardzo zapracowaną kobietą. Nie interesuję się córką. Dla niej liczą się praca i pieniądze.
Marcin Medison- jest bratem Ani. Też jest zapracowany. Jest szefem firmy budowniczej. A jego żona jest tam prezesem. To rodzinny biznes.

1 komentarz:

  1. świetni bohaterowie :)
    zapraszam do mnie: http://youmakemecraziercraziercrazier.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń