poniedziałek, 22 października 2012

Za co kocham One Direction ??

 Jestem Directioners i ostatnio, wieczorem wzięłam pamiętnik, do ręki długopis , chciałam coś napisać .. no a gdy usłyszałam LWWY w mam talent, to mnie olśniło. Więc zastanowiłam się i zaczęłam pisać. Długo pisałam, aż w końcu powstało mi coś takiego. Może się ze mną zgodzicie, może nie. Ale to moje zdanie na ten temat, jak sam tytuł na to wskazuję "Za co kocham One Direction ? " .  Postanowiłam się  tym z wami podzielić. Pisałam to 2 godz.  Proszę : (początek może trochę dziwny, ale co tam :) )

      Oni są niesamowici.Więc..Przyszli do brytyjskiego X factora, osobno, nie widzieli co ich tam spotka. Harry, Niall, Liam, Louis i Zayn. Mają zniewalające głosy , są zabójczo przystojni , ale to nie jest takie ważne (chociaż też jest :) ) Ale też to co oni sobą prezentują. Napisze osobno :
Najstarszy Louis Tomilson. Niby najstarszy , ale on się lubi zabawić, no i się nie przejmuje co mówią inni. Jest sobą. Nauczył się nie marnować swojego życia na pierdołach. Bawi się , (no chociaż ma też swoje obowiązki) tak jak w ich nowej piosence Live While We're Young (tłum. Żyjmy dopóki jesteśmy młodzi). Radzi swoim przyjaciołom i to bardzo dobrze. Nie udaję jak inne gwiazdy , by mieć fanów. Może ja się mylę, ale widać po nim i po jego zachowaniu, ze to wspaniały człowiek. Poszedł do X factora.
  Zayn. No też przystojny, ale nie tylko to w nim kocham. Wierzy w inną religię,pali, ma tatuaże.. I to jest ważne ? To powoduje że inni go nie lubią i hejtują?? Ja go baardzo kocham i szanuję. Stara się nie palić, STARA SIĘ. Specjalnie dla nas i chyba też dla siebie. Ma te tatuaże, ale one są dla niego ważne bo coś oznaczają. Ma to związek se swoim dziadkiem i z jego życiem. Oznaczają i motywują go. To nie powód, żeby go obrażać , tylko właśnie to uszanować. On ma swoje cele w życiu (chyba jak każdy) i nimi dąży, Jest też sobą. Poszedł do X Factora..
 Liam. Jest ich "tatą" , bo troszczy się o swoich bliskich. Pamięta o swoich fanach i jak tylko może to np. robi tc. Bo to dla niego ważne. My jesteśmy dla niego ważni. On też jest sobą. No tak, nie jest z Danielle... no nie wyszło im.. Ale Dan jest dalej Directionerką. To tylko oznacza, że on ją nie zdradził, lub zrobił coś równie okropnego. Tylko coś, co oboje mogli sobie to przebaczyć. Liam jest dobry, zawsze uśmiechnięty, inteligentny. On obciął swoje piękne włosy na cele dobroczynne. Jest kochany < 3 Poszedł do X factora...
Niall. To słodki, zabawny Irlandczyk. Każdy tak uważa. A czemu ? Wystarczy spojrzeć na jego uśmiech, pooglądać różne wywiady no i  na ich prze zabawny video diary i na np. zakręć Harrym. Noo i ma taki zabawny , uroczy śmiech xD. Powiedział to, że gdy jakaś dziewczyna płacze, to on ją musi przytulić i pocieszyć, bo nie wytrzyma. Awww..<3  (nie mogłam się powstrzymać :D) Słodkie, co nie?? Nie chce dziewczyny od razu pierwszą lepszą. Czeka na swoją jedyną ♥. No podobno szuka na tt, pisze z dziewczynami i wgl. No samotność mu dokucza. Zawsze ci pomoże i pocieszy. Któryś z 1D powiedział (chyba Zayn, jak pamiętam.) że dziewczyna Nialla, to bedzie szczęściarą < 3 A on sam powiedział że swoją dziewczynę, będzie zawsze rozśmieszał :D Ideał chłopaka! Poszedł do X Factora..
 Harry. Seksowyny , niebezpieczny , uśmiechnięty chłopak z loczkami. Taki podobno jest. Jego mama powiedziała że dla swojej miłości , jest w stanie zrobić wszystko, by była szczęśliwa. Jest doskonały w doradzaniu , jeśli chodzi o dziewczyny. A ma teraz dziewczynę? No niee... też może czeka na tą swoją jedyną? Może nawet to ty nią będziesz?? ;) Jest dobry , zabawny.... też się cieszy życiem ! Jest po prostu sobą. Poszedł do X Factora...
 No a co się stało dzięki temu programowi ?? Spotkali swoich obecnych przyjaciół , braci. Spełniło się ich marzenie ! Są sławni, ale czy to jest u nich ważne? Noo nie ! Mają pełno pieniędzy , to też nie jest ważne. Zasłużyli za takie talent jaki mają. Obiecali sobie, że gdy im sława uderzy do głowy , to mają tą osobe sprowadzić na ziemię. Ważne że ich piosenki są nr. 1 w paru krajach. Chcą, jakby mogli , spotkać się ze swoimi fanami w jednym miejscu, by im podziękować za to, co dzięki nam osiągnęli. Oni są szczęśliwi , że udało im się, spełnić swoje marzenie. Oni są PRAWDZIWI ! Będą mieli lalki które śpiewają, kolekcje ubrań, perfumy, to tylko co tak naprawdę w życiu osiągnęli. A osiągnęli SUKCES ! Dotarli do niego dzięki temu, że w życiu ryzykowali. To jest nauka na życie. To mnie właśnie nauczyło ONE DIRECTION. Nie ważne skąd jesteś, ile masz lat, ważne żebyś nie bał się życia i żebyś ryzykował. Jak wiesz , że masz jakiś talent, lub nawet nie,  ale chcesz coś osiągnąć to ryzykuj. Gdy pragniesz i wiesz, że ci się to uda, to na pewno osiągniesz swój cel. To nie wszystko co nauczyło mnie One Direction, a nauczyli mnie co to jest prawdziwa przyjaźń, że marzenia się spełniają i ze na swoją jedyną miłość warto czekać. Ja zamierzam tak robić, postępować.  Niewiele jest gwiazd, osób , które są dla kogoś przykładem. Ja ich znalazłam. Ja jako Directioners to oni są moimi mężami, jako fanka idolami, jako zwyczajna dziewczyna, to mogą być dla mnie bracia. Mam też swoją (jako DIRECTIONERS) 1D Family i się z tego cieszę , bo z ich pomocą udało mi się to sobie uświadomić. Tylko DZIĘKI NIM. Dziękuję. Chociaż to nie wszystko , bo pewnie jest milion pięćset tysięcy rzeczy, za co dziękuję One direction i ich najlepszym fanom na świecie , bo może zapomniałam. Ale za to ich kocham ♥♥♥
                                                   

KONIEC


Jak są jakieś błędy to przepraszam. Ale nie sprawdzałam tekstu. 


1 komentarz: